خدمات حواله بین المللی

،همانطور که می دانید ارسال حواله به خارج از کشور، همواره بدلیل محدودیت های تحریم با مشکل جدی روبرو بوده. با استفاده از خدمات حواله نبضکس پلاس، شما می توانید بدون نیاز به طی کردن پروسه پیچیده، پس از تایید هویت حساب کاربری خود درخواست حواله بانکی بین المللی دهید که یک روش جهت برداشت موجودی نیز می تواند باشد.

این حواله جات توسط نمایندگان ما و صرافی ها در خارج از کشور انجام می شود. بدین صورت شما در واقع بیت کوین پرداخت می کنید و در اضای آن، حواله بانکی بین در هرکجای جهان که بخواهید دریافت می کنید.

این حواله های به ۳ روش وسترن یونیون، مانی گرام و سویفت انجام می شوند، معمولا جهت حواله های بالا ۵۰۰۰ دلار از روش سویفت استفاده می شود و زیر این مبلغ به دلیل تسریع در ارسال بهتر است از ۲ روش اول استفاده شود..


ویژگی های این سرویس؟

- سرعت بسیار بالا مخصوصا در حواله های وسترن یونیون و مانی گرام
- تبدیل مستقیم بیت کوین به ارز بانکی بین المللی
- همراه با دریافت رسید دیجیتالی


بدی های این سرویس؟

- عدم امکان پرداخت ریال بابت انجام حواله
- عدم دریافت رسید بانکی فیزیکی
- عدم امکان استفاده بیزینسی


چرا نبضکس پلاس؟

با توجه به اینکه تمام سرویس های نبضکس پلاس، مختص ایرانیان می باشد، این برای اولین بار است که سرویس تبدیل موجودی بیت کوینی بصورت مستقیم جهت حواله بین المللی در ایران ارائه می شود و به جرعت می توان گفت یکی از سریعترین روش های موجود برای ایراینیان جهت ارسال حواله به خارج از کشور می باشد.

افرادی که جهت مخارج زندگی، مخارج تحصیل و ... حواله به خارج کشور ارسال می کنند و همچنین با بیت کوین سر و کار دارند، قطعا بهترین و سریعترین گزینه پیش رویشان استفاده از خدمات حواله نبضکس پلاس می باشد، کافیست یک بار امتحان کنید!


جهت ثبت سفارش Western Union جدید اینجا کلیک کنید

جهت ثبت سفارش Money Gram جدید اینجا کلیک کنید

جهت ثبت سفارش SWIFT جدید اینجا کلیک کنید