ورود / ثبت نامخدمات پرداخت اینترنتی بین المللی

پرداخت آنلاین در سایت های بین المللی از مشکلات همیشگی ما ایرانیان بواسطه تحریم ها بوده است. اگر شما قصد پرداخت هزینه مثلا دانشگاه خود را به یک وبسایت خارجی داشته باشید و یا خواسته باشید با پرداخت آنلاین، اشتراک ۱ ساله یک سایت خارجی را خریداری کنید، نیاز به پرداخت از طریق کارت های بین المللی ویزا/مستر و یا پی پال خواهید داشت.

دریافت ویزا یا مستر کارت و افزایش اعتبار یا برداشت اعتبار آن در ایران با مشکلات زیادی مواجه می باشد. حتی ایرانیان مقیم خارج از کشور بعضا به دلیل ایرانی بودن با محدودیت هایی جهت استفاده از این سرویس ها روبرو می شوند.

خدمات پرداخت آنلاین نبضکس پلاس به همین منظور ارائه می شود. شما می توانید مسولیت خرید ها و پرداخت های اینترنتی بین المللی خود را به ما واگزار کنید. ما با همکاری افراد خارجی که قوی ترین کارت ها و حساب های بدون محدودیت را دارند، پرداخت های شما را انجام می دهیم.

این سرویس به این صورت انجام می شود که شما از طریق منوی خدمات می توانید درخواست پرداخت اینترنتی خود را و اطلاعات مربوط به لینک خرید را ثبت کنید. سپس درخواست شما بررسی و تعیین قیمت می شود و برای شما یک صورتحساب قابل پرداخت از طرف کارشناسان ما ایجاد خواهد شد که پس از پرداخت آن، سفارش شما در دست انجام قرار می گیرد.

ویژگی های این خدمات؟

- مطمئن و بدون ریسک بودن
- پرداخت ۱۰۰ درصد موفق
- بدون محدودیت کشوری
- کارمزد مناسب

بدی های این خدمات؟

- عدم استفاده از اطلاعات شخص خریدار واقعی در پرداخت
- عدم دسترسی به کارت یا حساب استفاده شده جهت پرداخت

چرا نبضکس پلاس؟

این اولین بار در ایران است که شما می توانید بیت کوین خود را مستقیما جهت خرید به ویزا/مستر و یا پی پال تبدیل کنید.

اگر قصد پرداخت آنلاین هزینه دانشگاه، هزینه اشتراک وبسایت های بین المللی، هزینه تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام، هزینه خرید های آنلاین و ... را دارید و همچنین با بیت کوین نیز سر و کار دارید، قطعا بهترین و سریعترین گزینه پیش روی شما نبضکس پلاس می باشد.

امنیت و سرعت انجام پرداخت های شما و همچنین همکاری کامل در صورت نیاز به دادن اطلاعات و مکاتبه با وبسایت های پذیرنده، از دیگر خصوصیات ما می باشد که به آن پایبند خواهیم ماند.


جهت ثبت سفارش Visa/Master جدید اینجا کلیک کنید

جهت ثبت سفارش PayPal جدید اینجا کلیک کنید